Sony FE 70-200mm f/2.8 GM OSS II Lens SEL70200GM2 NEW
Item Weight: 2.29 lbs Compatible Brand: For Sony gtin13: 027242923768 Item Width: 13.07 in MPN: SEL70200GM2, SEL70200GM1 Shipping Restriction: Signature Required Maximum Aperture: f/2.8 Item Height: 14.57 in Series: Sony FE Mount: Sony E-mount UPC: 027242923768 Type: Lens Compatible Lens Front: 200 mm Brand: Sony Imported Model: Manufacturer warranty not applicable Focus Type: Manual Item Length: 13.78 in Focal Length: 70-200mm